Informacje o systemie

Jest to system, który umożliwia rejestrację wizyt przez Internet. Typowo w wielu firmach terminy wizyt ustalane są telefonicznie i zapisywane w papierowym kalendarzyku. eRecepcja24 zmienia sposób podejścia do ustalania terminów wizyt, Klient może w domu, siedząc za biurkiem wybrać dogodny wolny termin i się na niego zapisać. Usługodawca nie potrzebuje tracić czasu na rozmowy telefoniczne i ciągłe przerywanie pracy. Kluczowe jest jednak to, że Klient otrzymuje narzędzie, które mu pozwala na łatwiejsze i przyjemniejsze umawianie wizyt czyli z Twojego punktu widzenia otrzymujesz większe grono zadowolonych Klientów.
Dla kogo

Dla kogo

Doskonale sprawdza sie w branży medycznej, ale również w innych. Wszędzie tam, gdzie klient zapisuje się na wizytę na konkretny termin.

Prostota to ogromna zaleta

Prostota to ogromna zaleta

System jest prosty i taki z założenia miał być. rezerwacja terminu to procez, który nie powinien trwac dłużej niż minutę i właśnie tak działa eRecepcja24.

24/7 Support

Bezpieczeństwo i stabilność

Aplikacja została umieszczona na profesjonalnej platformie e-biznesowej gwarantującej odpowiednią wydajność i zasoby sprzętowe. Hosting jest w firmie, która świadczy wsparcie w trybie 24/7. Centrum Komputerowe umieszczone jest w bezpiecznej okolicy, w budynku będącym pod całodobowym nadzorem. Zastosowane systemy alarmowe i przeciwpożarowe z monitoringiem prowadzonym przez Agencję Ochrony zapewniają bezpieczeństwo wszystkich przechowywanych danych.

Zobacz przykładowe ekrany

Logowanie
Ekran główny
Rezerwacja terminu
Wybór specjalisty
Moje terminy
Rezerwacja

Uruchom bezpłatnie

Uruchom system i testuj przez miesiąc bez żadnych zobowiązań. Później zdecydujesz, czy chcesz przejść na wersję płatną.

Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych przez serwis eRecepcja24.pl, w celach statystycznych i marketingowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. nr 133, poz. 883).

Jako zarejestrowany użytkownik masz prawo do wglądu, zmiany i usunięcia swoich danych osobowych.

Oświadczam, że dane podane w trakcie rejestracji są prawdziwe. Przeczytałem i akceptuję Regulamin, oraz zgadzam się z postanowieniami zawartymi w Polityce prywatności .

...

Prosty sposób rozliczania

Bez opłat abonamentowych. Bez opłat instalacyjnych. Bez opłat za aktualizację systemu. Bez opłat za wysyłkę powiadomień email. Bez reklam.
Ceny netto - należy doliczyć podatek VAT

kontakt z nami

Masz pytania? Zadzwoń, lub napisz. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.

W-SOFTWARE

ul. Kuropatwy 8B

02-892 Warszawa

office@w-software.eu

+48 660.072.942

www.w-software.eu