Informacje o systemie

Jest to system, który umożliwia rejestrację wizyt przez Internet. Typowo w wielu firmach terminy wizyt ustalane są telefonicznie i zapisywane w papierowym kalendarzyku. eRecepcja24 zmienia sposób podejścia do ustalania terminów wizyt, Klient może w domu, siedząc za biurkiem wybrać dogodny wolny termin i się na niego zapisać. Usługodawca nie potrzebuje tracić czasu na rozmowy telefoniczne i ciągłe przerywanie pracy. Kluczowe jest jednak to, że Klient otrzymuje narzędzie, które mu pozwala na łatwiejsze i przyjemniejsze umawianie wizyt czyli z Twojego punktu widzenia otrzymujesz większe grono zadowolonych Klientów.
Dla kogo

Dla kogo

Doskonale sprawdza sie w branży medycznej, ale również w innych. Wszędzie tam, gdzie klient zapisuje się na wizytę na konkretny termin.

Prostota to ogromna zaleta

Prostota to ogromna zaleta

System jest prosty i taki z założenia miał być. rezerwacja terminu to procez, który nie powinien trwac dłużej niż minutę i właśnie tak działa eRecepcja24.

24/7 Support

Bezpieczeństwo i stabilność

Aplikacja została umieszczona na profesjonalnej platformie e-biznesowej gwarantującej odpowiednią wydajność i zasoby sprzętowe. Hosting jest w firmie, która świadczy wsparcie w trybie 24/7. Centrum Komputerowe umieszczone jest w bezpiecznej okolicy, w budynku będącym pod całodobowym nadzorem. Zastosowane systemy alarmowe i przeciwpożarowe z monitoringiem prowadzonym przez Agencję Ochrony zapewniają bezpieczeństwo wszystkich przechowywanych danych.

Zobacz przykładowe ekrany

Logowanie
Ekran główny
Rezerwacja terminu
Wybór specjalisty
Moje terminy
Rezerwacja

Prosty sposób rozliczania

Bez opłat abonamentowych. Bez opłat instalacyjnych. Bez opłat za aktualizację systemu. Bez opłat za wysyłkę powiadomień email. Bez reklam.
Ceny netto - należy doliczyć podatek VAT

kontakt z nami

Masz pytania? Zadzwoń, lub napisz. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.

W-SOFTWARE

office@w-software.eu

www.w-software.eu